Vítejte

na stránkách projektu, který se pokouší podpořit rozvoj sociálního vnímání u dětí a dospívajících.

 

Projekt EMOCE.info je součástí projektu NEWRON, který pod záštitou dvou pracovišť Masarykovy univerzity vývíjí terapeutický software s širokým využitím v rodinách, odborných praxích (psychologie, speciální pedagogika, psychiatrie, neurologie, psychosomatika aj.) i výzkumu.

 

EMOCE.info jsou podporovány z interních zdrojů Masarykovy univerzity, výzkumných i rozvojových grantů a také donátorsky (Nadace ČEZNadační fond KOMETA ad).

 

Veškeré získané informace či zpracované součásti projektu jsou šířeny pod svobodnou licencí a jsou komukoli k dispozici zcela zdarma.

 

Ukázku jednoho z klíčových výstupů projektu EMOCE.info (online hry pro posílení schopnosti rozlišovat lidské emoce) naleznete na tomto odkazu:

http://daruj.emoce.info

Možnost nahrávání fotografií pro projekt EMOCE.info začala od 15.8.2016.

Spolu s nahráváním fotografií byla spuštěna i soutěž o věcné ceny…

 

Pro brněnské zájemce o vysoce kvalitní fotografie na speciálním 3D přístroji, které si pak odnesou jako dárek, z něhož se dá snadno vytisknout například 3D model obličeje na 3D tiskárně, je k dispozici i nabídka kolegiálního pracoviště na Přírodovědecké fakultě MU – více se dočtete zde: www.psychologon.cz/3D.

 

Hra bude pro volné/online použití připravena na počátku roku 2017.

O principech projektu se více dozvíte ZDE, o projektu jako takovém pak ZDE.

V případě zájmu o bližší informace využijte prosím odkaz KONTAKT.

 

 

Zdraví Vás,

Tým EMOCE.info